Сторінка батьків

для батьків

ü Прийом  дітей  до закладу

здійснюється  з  7 год. 00 хв. до 8 год. 00 хв.

ü У разі відсутності дитини батьки повинні повідомити про причину відсутності дитини

ü Приводити дитину до ЗДО батьки повинні здоровою, чистою та охайною.

ü Віддавати дитину батьки повинні особисто тільки вихователеві своєї групи та повідомляти його про стан здоров’я дитини.

ü Забороняється забирати дитину з закладу неповнолітнім, незнайомцям, особам у нетверезому стані.

ü Оплата за перебування дитини в ЗДО здійснюється до 10 числа кожного місяця.

ü За дитиною зберігається місце у закладі в разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які її замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Безпека дітей

Життя і здоров`я дітей   найважливіша цінність

Загальновідомо: дитинство — унікальний період у житті людини, адже саме в цей час формується її здоров’я, відбувається становлення особистості. Досвід дитинства багато в чому визначає доросле життя людини.

Дитина, її життя і здоров’я — найвища цінність держави. Тож захистити її від можливих небезпек і навчити безпечно взаємодіяти з довкіллям  (предметним ,природним та  со­цільним ) — одне з провідних завдань, визначених у голов­ному документі дошкільної освіти — Базовому ком­поненті.

Так, саме заклад дошкільної освіти:

v створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечує їх дотримання;

v формує у дітей гігієнічні навички та основи здорового способу життя, норми безпечної поведінки;

v сприяє збереженню та зміцненню здоров’я, розумовому, психічному й фізичному розвитку дітей.

Щоб забезпечити гармоній­ний розвиток людини, потрібно з дошкільного віку формувати у дітей  усвідомлення цінності свого життя і здоров’я, бережного ставлення до власного здоров’я, вироблення стереотипів без­печної поведінки в довкіллі. Адже, проблема навчання  дітей правил особистої безпеки потребує уваги з боку дорослих: педагогів і батьків. Слушні та вчасні поради дорослих по­винні допомогти дитині зберегти своє життя, зміцнити здоров’я, усвідомити, що грати можна не скрізь і що деякі заборони та правила – не примхи дорослих, а життєва необхідність.

Головна ме­та – формування в кожної дитини активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, формування здорового способу життя, накопичення ними знань та  навичок безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дошкільному навчальному закладі, в природі тощо.

Основні напрямки роботи педагогічного колективу з формування знань дітей з безпеки життєдіяльності

Øстворення належних умов для безпечної життєдіяльності;

Ø формування елементарної життєвої компетенції з питань безпеки;

Ø виховання основ безпечної поведінки у дітей;

Ø культура безпеки дорослих, відповідальне ставлення до життя та здоров’я малят.

Діти дошкільного віку  повинні  мати  певний рівень знань правил  безпеки життєдіяльності  у наступних  напрямках:

Максимального ефекту можна досягти лише тоді, якщо  в діяльності педагогічного та батьківського колективів буде відпрацьовано єдину стратегічну лінію  спрямовану на формування у  дітей знань правил безпеки життєдіяльності. Реалізація всіх  завдань з даної проблеми  у ЗДО  можлива лише через комплексну, цілеспрямовану роботу шляхом організації та  проведення різних форм роботи з дітьми ( з врахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей), які  сприятимуть усвідомленню цінності власного життя, бережному ставленню до здоров’я, виробленню стереотипів без­печної поведінки в довкіллі.

Безпека життєдіяльності - евакуація дітей     https://youtu.be/iMQPUUvMal8

Діти разом із батьками майстрували    https://youtu.be/jNueyVI9SkQ